Про Школу лідерства

На даний момент існує необхідність перетворень в країні і для цього потрібні кадри з нестандартним мисленням, але це потреба не тільки в відповідальних працівниках – це потреба в молодих, наснагливих, амбіційних людях, які здатні стати локомотивом реформ та змін у суспільстві.

Саме тому і виник проект “Школа лідерства голови Харківської обласної державної адміністрації”, який здатен не тільки виявити таких особистостей, а й забезпечити їм комплексну підготовку.

Мета  проекту – залучення молоді в діяльність, що сприяє формуванню у молодого покоління активної життєвої позиції, а також участь в суспільно-політичному та економічному житті суспільства на основі становлення й розвитку лідерських якостей та управлінських здібностей, що реалізуються в процесі проведення перетворень в країні.

Завдання проекту

 • провести комплексну підготовку нових молодих лідерів, в результаті чого з’являться фахівці, готові самостійно ініціювати та реалізовувати проекти в області соціальних і політичних технологій;
 • долучити активних молодих людей до вирішення актуальних соціальних і державних завдань;
 • запустити в регіоні нові громадські ініціативи та розвивати проекти;
 • популяризація органів державної влади серед молоді

Відео-презентація проекту

у Вас є запитання?

Завітайте на сторінку контактів та зверніться до нас у зручний для Вас спосіб

Строки реалізації 2-го сезону

 • Березень-квітень 2017 - Реєстрація на проект

  Реєстрація учасників "Школи лідерства голови Харківської обласної державної адміністрації", шляхом оформлення електронної заявки. Подавати заявку можуть студенти, лідери студентського самоврядування, неформальні лідери факультетів, старости груп, старости гуртожитків, активна та талановита молодь.

 • Травень 2017 - Теоретична підготовка учасників

  Під час занять відбувається знайомство з концепцією роботи структурних підрозділів ХОДА та вивчення базових навичок лідерства.
  Цей етап навчання також включає в себе всебічне розкриття того, як лідери області через всі владні повноваження вирішують проблеми різного типу.

 • Червень 2017 - Стажування в Департаментах та Управліннях

  Учасники проходять стажування за обраним напрямком, вивчають специфіку роботи тої чи іншої галузі. За кожним напрямком до учасників призначається куратор.

 • Липень 2017 - Молодіжне таборування

  Літнє молодіжне таборування протягом декількох днів на лоні природи із вирішенням тематичних кейсів, панельними дискусіями та роботою в командах.

 • Серпень-вересень 2017 - Розробка та захист проектів

  Під наглядом кураторів, учасники розробляють суспільно-необхідні проекти, оформлюють їх згідно з встановленими формами та подають на розгляд голови Харківської обласної державної адміністрації. Проекти підлягають захисту перед експертною комісією. Переможець (переможці) визначаються також експертною комісією.

 • Жовтень-листопад 2017 - Реалізація проектів

  Переможці, використовуючи отримані знання та навички з проектного менеджменту реалізують свої проекти під наглядом кураторів та за підтримки Харківської обласної державної адміністрації.