Відкрилася реєстрація на участь у 2-му сезоні проекту “Школа лідерства голови ХОДА”

6 травня 2017 року о 12:00 відкрилася реєстрація на участь у 2-му сезоні проекту «Школа лідерства голови Харківської обласної державної адміністрації».

«Школа лідерства голови ХОДА» – це проект, розроблений ГО “ВСБ “ЕЛІТА НАЦІЇ” при підтримці Харківської обласної державної адміністрації.

Мета  проекту – залучення молоді в діяльність, що сприяє формуванню у молодого покоління активної життєвої позиції, а також участь в суспільно-політичному та економічному житті суспільства на основі становлення й розвитку лідерських якостей та управлінських здібностей, що реалізуються в процесі проведення перетворень в країні.

Учасники школи матимуть можливість отримати знання з основ лідерства, комунікативного менеджменту, ораторського мистецтва, тайм-менеджменту та інших дисциплін.

Заняття будуть проходити у формі лекцій, тренінгів та семінарів. До їх проведення залучені провідні тренери Харківської області, бізнесмени, а також відомі українські політики та представники органів державної влади і місцевого самоврядування.

Як і в минулому сезоні, на учасників чекає стажування в Департаментах та Управліннях Харківської обласної державної адміністрації, а також розробка та презентація власних проектів.

Новизною 2-го сезону проекту стало молодіжне таборування, яке заплановане на літо 2017 року. Протягом декількох днів учасники матимуть змогу попрацювати в командах над вирішенням кейсів, познайомитися з іншими молодіжними лідерами та поспілкуватися зі спеціально запрошеними представниками бізнес-сектору та органів державної влади.

До участі у проекті запрошуються студенти, лідери студентського самоврядування, неформальні лідери факультетів, старости груп, старости гуртожитків, активна та талановита молодь Харківщини.

Для того, щоб стати учасником, необхідно заповнити реєстраційну форму на сайті ГО “ВСБ “Еліта Нації” www.eliteofthenation.org та на сайті проекту www.leadershipschool.org.ua.

Заняття стартують у квітні 2017 року.

Кількість учасників – до 200 осіб.

Реєстрація на участь у проекті відкрита до 6 квітня 2017 року.Напишіть відгук